Prof. Darowicki uhonorowany medalem Ignacego Mościckiego

2016-09-26 12:55:10
medal_6_imoscicki.jpg

Profesor Kazimierz Darowicki został uhonorowany Medalem Ignacego Mościckiego. Medal ten przyznawany jest od 2000 roku przez Polskie Towarzystwo Chemiczne za wybitne osiągnięcia z zakresu technologii chemicznej. Wręczenie Medalu odbyło się we wrześniu podczas 59. Zjazdu Polskiego Towarzystwa Chemicznego, w Poznaniu 19 września 2016. Serdecznie gratulujemy.


Galeria

Inne aktualności

 • IMG_8580.jpg
  Gratulacje dla dr inż. Łukasza Burczyka

  Publiczna obrona i wyróżnienie pracy doktorskiej dr inż. Łukasza Burczyka pt. "Opracowanie nowatorskich modyfikacji elektrochemicznej mikroskopii ze skanująca sondą"

 • 22.jpg
  Odwiedziny delegacji z Belarusian State Technological Univer...

  Wizyta miała na celu rozszerzenie wzajemnej współpracy naukowej i osobowej. Goście zaznajomili się z tematyką badawczą realizowaną w Katedrze Elektrochemii, Korozji i Inżynierii Materiałowej oraz uczestniczyli w uroczystości inauguracji roku akademickiego

 • KURS(INSPEKTORPOWLOK).jpg
  Kursy dla inspektorów powłok malarskich

  Nabór na kurs Inspektorów Powłok Malarskich. Szczegółowych informacji udziela p. Elżbieta Stankiewicz.

 • fotka.jpg
  Kursy i egzaminy personelu ochrony katodowej

  dla osób ubiegających się o certyfikat kompetencji zgodnie z normą PN-EN 15257: „Ochrona katodowa – Poziomy kompetencji i certyfikacja personelu ochrony katodowej” w sektorze zastosowań: Konstrukcje metalowe podziemne i zanurzone. Najbliższy kurs 1-go stopnia: 20-24.11.2017 r.

 • article.jpg
  Nagroda Heweliusza dla prof. Kazimierza Darowickiego

  Profesor Darowicki został uhonorowany Nagrodą Naukową Miasta Gdańska im. Jana Heweliusza w dziedzinie nauk przyrodniczych i ścisłych za rok 2016